SANATORIUM TOPAS s.r.o. - síť Domovů se zvláštním režimem

Hodnocení spokojenosti se zařízením Škvorec

Budeme rádi, pokud nám napíšete, jak jste s našimi službami spokojeni. 

Vaše jméno: *
Vaše hodnocení:
 
Ubytování:
Strava:
Péče:
Chování personálu:
Celkový dojem:
 
 
 
Nedávná hodnocení

Petr Drbohlav

Naděžda Soukupová a Petr Drbohlav
Děkujeme tímto celému kolektivu sanatoria TOPAS, že zpříjemnil našemu otci poslední 3 roky života. Vybrali jsme si TOPAS po seznámení s jinými zařízeními tohoto typu a vybrali jsme správně. Péči, které se otci dostalo od pí. Volkové, MUDr. Brožkové, MUDr. Orta a od všech sestřiček a pracovnic sanatoria, považujeme za vysoce profesionální a citlivou. Změna k lepšímu byla výrazná hned první den po přijetí z nemocnice a na ten den, kdy nás po dlouhé době poznal a usmál se, se nezapomíná. Děkujeme také za péči, které se dostalo nám, příbuzným, neboť nám pomohla zvládat nastalou situaci. Přejeme hodně dalších spokojených pacientů. Děkujeme.

Ubytování
Strava
Péče
Chování personálu
Celkový dojem

Lenka Basíková (dcera pí. Volkové)

Chtěla bych alespoň touto cestou poděkovat všem,kteří se během pobytu mé maminky o ni postarali. Ráda bych vyzvedla péči sester (Zdeničky Černé,Jitky Štěpánové a její dcery Barunky) a ostatního zdravotnického personálu v čele s paní Horvátovou v době, kdy byla maminka upoutaná na lůžko.

Ubytování
Strava
Péče
Chování personálu
Celkový dojem

Michal Vortel

Děkuji Vám všem za dlouholetou péči o moji maminku. Velmi dobře vím, jakou práci dalo se o ni postarat po příchodu z práce, uklidit, připravit jídlo, pohovořit, a jít domů s tím, že si mám sednout, že jsem u ní vůbec nebyl. Vaše práce je velmi náročná a ze všech nejtěžší, protože Váš klient ji nemůže přímo ohodnotit. Velmi dobře vím, že občas jste měli ztížené podmínky a přesto jste se s nimi dokázali vyrovnat.

Děkuji Vám.

Váš Michal Vortel

Ubytování
Strava
Péče
Chování personálu
Celkový dojem

Milena Kubica ( dcera p. Brozove )

Vloni se velice zhorsil zdravotni stav moji maminky ( trpi Alzhamrovou nemocni ). Jsem jeji jedina dcera a momentalne zijeme mimo republiku. Od prvniho dne kdy jsme maminku prestehovali do Svorce se jeji stav viditelne zlepsil. Jsme velice vdecni za profesionalni pristup pana doktora Orta, ktery zvolil nejlepsi ucinnou lecbu pro moji maminku. Mockrat dekujeme sestrickam a celemu personalu za lidsky a obetavy pristup. Take bych rada podekovala p. Volkove za pomoc a vstrine jednani. DEKUJEME!!!!!!

Ubytování
Strava
Péče
Chování personálu
Celkový dojem

Dana Ponocná

Přes rok jsem navštěvovala mého manžela ve vašem zařízení ve Śkvorci a nemohu jinak, než celý personál chválit a děkovat mu, za tak skvělou a náročnou péči, za lidský a milý přístup , který se dostával mě i mému manželovi. Moc si vaší práce vážím a přejí opravdu všem vašim zaměstnancům hodně pracovních úspěchů a také hodně zdraví a štěstí v osobním životě. Velké díky. Dana Ponocná

Ubytování
Strava
Péče
Chování personálu
Celkový dojem

Dana Ponocná

Přesto, že mám nyní velkou bolest, musím poděkovat celému personálu za veškerou péči, kterou dostal můj těžce nemocný manžel. Jsem ráda, že jsme využili právě tohoto zdravotnického zařízení. Přejeme hodně, zdraví a úspěchů v pracovním i osobním životě. Děkujeme. Za celou rodinu Dana Ponocná

Strava
Péče
Chování personálu
Celkový dojem

Hana Slavíčková

Dobrý den, ráda bych poděkovala touto cestou paní Volkové/Olivové za profesionální přístup při řešení péče o mého otce p. Františka Slavíčka. Byla nám velkou oporou a pomohla nám svými radami v obtížné situaci, kdy jsme byly s matkou zaskočeny nenadálou situací a nevěděly si rady. Současně bych chtěla poděkovat p. doktoru Ortovi, paní doktorce, sestrám a ošetřujícímu personálu za velmi kvalitní péči s lidským přístupem. Jejich pochopení a vstřícnost pro nás byly velkým povzbuzením i útěchou.

Ubytování
Strava
Péče
Chování personálu
Celkový dojem

Helena Zámostná

Dobrý den,tímto bych chtěla poděkovat pí.dr.Brožkové,p.dr.Ortovi,pí.Olivové,všem sestřičkám a ostatnímu personálu za obětavou péči o mého manžela p.Jaroslava Zámostného,za trpělivost a ochotu při tak namáhavé práci.Byla jsem s vámi velmi spokojená..Všem moc ještě jednou děkuji.Přeji hodně sil a pracovních úspěchů ve vaší práci.p.Helena Zámostná s rodinou

Ubytování
Strava
Péče
Chování personálu
Celkový dojem

Zdeňka Škopková

Měli jsme ve Vašem sanatoriu maminku. Chceme touto cestou poděkovat MUDr. Ortovi, MUDr. Brožkové, všem sestřičkám a ošetřovatelkám za vzornou péči o naší maminku. Dále chceme poděkovat pí Olivové za její vstřícnost a ochotu, recepčním za milý přístup. Personál sanatoria byl vždy příjemný, ochotný a trpělivý. Přejeme všem hodně zdraví a síly při jejich náročné práci.

Ubytování
Strava
Péče
Chování personálu
Celkový dojem

Jaroslava Halešová,dcera p.Chlumské

Chci poděkovat p.J.Olivové,sestrám a celému personálu za milý přístup a celkovou péči
o mé oba rodiče.Ještě jednou děkuji za celou naší rodinu.

Ubytování
Strava
Péče
Chování personálu
Celkový dojem

Svatošová Marie, dcera p.Hnidy Mir.

Píši jménem pana Hnidy Miroslava, chci poděkovat za profesionální přístup pana doktora Orta, který včas poslal tatínka do nemocnice. S tímto zdravotním problémem již tatínek v nemocnici byl, ale interní odd. ho poslalo domů, že žádný zdr. problém nenašli.Dále chci poděkovat pí Olivové za velmi mily a vstřícný přístup k rod. příslušníkům. S péči o tatínka jsem spokojená a velmi oceňuji práci všech zaměstnanců penzionku, je to práce náročná jak fyziky tak i duševně, všichni jsou hrozně milý a vstřícní a k pacientům se chovají opravdu moc hezky. Děkuji.

Ubytování
Strava
Péče
Chování personálu
Celkový dojem

Marie Doležalová

Měli jsme ve Vašem sanatoriu babičku a byli jsme moc spokojeni s celkovou péčí a milým přístupem personálu.

Ubytování
Strava
Péče
Chování personálu
Celkový dojem